Pro-Active Studio

Andrzej Mroczek

Fitness i aqua fitness oraz Zumba

Aerobik MIX - trening łączący klasyczne elementy aerobiku lub stepu połączony z ćwiczeniem wzmacniającym poszczególne partie mięśni.
Zalety ćwiczeń:

Pilates - system ćwiczeń wymagający koncentracji i skupienia, polega na powstaniu precyzyjnych i powolnych ruchów. Forma polega na pracy wszystkich grup mięśniowych zwłaszcza mięśni głębokich brzucha i kręgosłupa, ćwiczenia zwiększają zakres ruchów w stawach, kształtują i wysmuklają sylwetkę, a przede wszystkim pomagają zredukować stres dnia codziennego, likwidują przykurcze i napięcie mięśniowe, a przy tym nie obciążają kręgosłupa. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Aquaaerobic - trening cieszący się dużą popularnością i zainteresowaniem zarówno osób aktywnych fizycznie, jak i tych nie uprawiających czynnie sportu często przez nadwagę czy z powodu schorzeń układu kostno - stawowego. Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Kursy i szkolenia z zakresu wspinaczki i technik linowych

Przygotowujemy do samodzielnego wspinania się na wędkę i z dolną asekuracją po drogach wyposażonych w punkty asekuracyjne (obitych) w terenie naturalnym.

Wspinaczka panelowa

Jaskinie

Wspinaczka skałkowa

Survival

Survival - prawdziwa szkoła życia, trening psychologiczny na wytrzymałość w nietypowych sytuacjach. Determinacja żeby przetrwać, pozwala zmobilizować się do działania. Zajęcia w formie zajęć pokazowych, szkoleń, biwaków i obozów szkoleniowych.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Organizujemy i prowadzimy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Posiadamy niezbędny sprzęt szkoleniowy oraz profesjonalną kadrę ratowników medycznych.

Biegi na orientację