Pro-Active Studio

Andrzej Mroczek

O nas:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i coraz wyższym wymaganiom w sferze aktywnego wypoczynku i rekreacji, pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę. Jesteśmy młodymi ludźmi, kochamy dobrą zabawę i wesoły nastrój, a swoją radością i humorem chcemy zarażać innych. Dlatego imprezy, które organizujemy pozostają na długo w pamięci. Od lat zajmujemy się organizacją imprez sportowo - rekreacyjnych i pikników, prowadzimy również kursy i szkolenia. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, bogate doświadczenie oraz dobrze wyszkolonych pracowników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wachlarz atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Dostosowując się do Państwa życzeń, dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć wspólny celu jakim jest satysfakcja i zadowolenie naszego klienta, osiągnięte dzięki wysokiemu standardowi i poziomowi naszych usług.

Jako firma działamy od 2009 roku, wcześniej pod nazwą Power Active Studio. Specjalizujemy się w organizacji imprez o charakterze integracyjno – motywacyjnym opartych na atrakcjach dostarczających nie tylko mocnych wrażeń ale również dużo zabawy i uśmiechu. Jesteśmy autorami nowatorskich programów artystycznych, rozrywkowych i edukacyjnych. Promujemy nowe dyscypliny sportowe, konkurencje i zabawy mające dostarczyć zarówno dużą dawkę adrenaliny, jak i satysfakcji.

Założycielem firmy jest Andrzej Mroczek, który od wielu lat zajmuje się organizacją imprez sportowo - rekreacyjnych, obozów i szkoleń związanych z zagospodarowaniem czasu wolnego w sposób aktywny. Uprawia sporty ekstremalne. Posiada uprawnienia instruktorskie w dyscyplinach:

Posiada również: dyplom Menadżera Sportu AWF Katowice, licencję III stopień płetwonurka, licencję pilota paralotniowego. Z pasją uprawia windsurfing, kitesurfing i mountaiboarding.

Nasza oferta kierowana jest do:

Nasza oferta realizowana jest w formie:

W naszej ofercie:

Andrzej Mroczek: